Značka GAMMA+

GAMMA PIÙ WORLD

Z malé firmy založené v roce 1978 v malém průmyslovém skladu, která se specializovala na výrobu vysoušečů vlasů, se nyní stala naše společnost. Pracuje pro nás 50 zaměstnanců ve dvou závodech o rozloze 6000 ma věnujeme se výrobě všech druhů profesionálních kadeřnických potřeb: nejen fénů, ale i žehliček, difuzérů, nůžek, kartáčů a doplňků.
Dynamika, flexibilita, znalost trhu a neustálý přátelský přístup ke klientům a jejich potřebám jsou důvody, díky kterým jsme úspěšní. Toto jsou nepostradatelné položky našeho růstu, na kterých jsme vždy stavěli naši budoucnost.

Nejlepší kadeřníci a nejlepší nástroje jsou ideálními partnery, když jde o realizaci událostí, ve kterých je hlavním protagonistou krása. 
Díky distributorům a zákazníkům se technologické inovace a veškerý potenciál našich výrobků mohou posouvat stále k tomu nejlepšímu, aby vždy vytvářely nové trendy.
Nejen po celé Itálii ale i Londýně, Paříži, Madridu, Moskvě, na přehlídkách, soutěžích a důležitých událostech, všude tady jsme budovali svou pověst.

Novinky

Neustálý výzkum a technologické inovace poskytují bezpečnost nástrojů značky Gamma+, která je lídrem v prodeji profesionálních vysoušečů vlasů.
Klíčem k dosažení vysoké úrovně kvality bylo soustředit design a výrobu produktů v rámci Gamma+. Výběr pečlivě vybraných komponent dává život bezpečným a profesionálním nástrojům.
Naše výrobky shromažďují zkušenosti a kvalitu více než třiceti let v tomto odvětví a představují novou řadu exkluzivních  produktů, které prosazují inovaci, kvalitu a styl. 
Naši klienti jsou pro nás důležití a proto se jim snažíme být stále blízko i po samotném nákupu produktů, díky síti center s technickou podporou.

Další informace naleznete zde:

Přejít nahoru