O nás

Eva

Je úžasné, když ve svých čtyřiceti letech dosahujete svých snů, a jsem hrdá na to, že jsme vytvořili salon, kde se cítím jako doma. Z dvaceti let praxe jsem získala cenné zkušenosti, které jsme přenesli do našeho salonu. Když práce přináší radost, je to patrné. Ráda komunikuji se zákazníky, baví mě střihy, barvení a baleáže. Také již několik let tvořím svatební a společenské účesy na míru podle Vašich představ. Specializuji se také na prodlužování vlasů metodou keratinu. V našem salonu používáme výhradně produkty značky BES, která působí na trhu od roku 1964. Tyto kvalitní produkty jsou k dispozici v našem salonu k zakoupení. Přijďte a sami se přesvědčte, jak skvělý tým máme. Těšíme se na Vás!

Petra

Jsem kadeřnicí se 14-ti letou praxí. Spolupracuji se značkou bes-beauty & science Miláno, z toho už 9 rok dělám značce bes-beauty & science Miláno technologa na pražské základně školícího centra Bes-fremach servis. Pravidelně jezdím školit do Prahy a po regionech prostřednictvím značky Bes-beauty & science pro Českou republiku. Lítám také do Milána na základnu značky Bes-beauty & science pro nové stříhací a barvící technologie, postupy a neustálý vývoj této značky.

Zuzka

Jako kadeřnice jsem pracovala 12 let v Praze, kde jsem absolvovala několik školení a získala jsem spoustu zkušeností. Zaměřuji se na dámskou, dětskou i pánskou klientelu. Ráda tvořím společenské a svatební účesy. Baví mě melíry, balayage, velké proměny u žen a tím víc, když ode mě odchází s úsměvem, spokojené a sebevědomé. Má práce se stala mým koníčkem a moc mě těší, když každý klient odchází spokojený a zase se za mnou pravidelně vrací.

Eliška

Tvořivost, kreativita a smysl pro vše krásné, to pro mě znamená profese kadeřníka. Jsem nesmírně vděčná, že mohu své fantazii dát průchod a využít ji pro spokojenost a sebedůvěru žen, které navštíví náš salon. Kadeřnické profesi se věnuji více než 20 let a je pro mě radost vytvářet kvalitní a propracované melíry, ve kterých využiji svou trpělivost, kreativitu a v kombinaci s kvalitním materiálem značky BES lze dosáhnout dokonalého a zdravého vzhledu Vašich vlasů. Pouze zdravě vypadající vlasy budou Vaší ozdobou. Avšak ne každému z nás byly kvalitní vlasy dopřány, a i když se snažíme o vlasy pečovat a jakkoliv jim neškodit, tak stále nemusí být dle našich představ. V takových případech je možné vlasy zahustit, nebo prodloužit a dodat vlasům požadovaný objem, ale také délku. Již 15 let prodlužuji vlasy metodou keratin a mikro ring. Spoje prodloužených vlasů jsou téměř neviditelné a jsou vhodné pro každou z Vás. Při osobní konzultaci Vám ráda s výběrem pomohu a již brzy se budete pyšnit vysněnými vlasy. Svou fantazii zcela propustím při barvení, kdy ráda experimentuji s tóny barem. Vnímám barvy i to, jak se chovají na různých světlech, a to vše přenáším do své praxe kadeřníka. Jsem vděčná za možnost svou praxi provádět v tak nádherném prostředí, kde se nejen zákazník bude cítit jako KRÁL/KRÁLOVNA. Těším se na Vaši návštěvu.

Přejít nahoru