Bes Beauty & Science

BES - Prefesionální vlasové produkty

Bes Beauty & Science je značka, pod kterou se společnost COSMEC s.r.o. uvedla na profesionální trh vlasových přípravků.COSMEC s.r.o. se zrodila v roce 1964. V současné době se chlubí dlouholetými zkušenostmi v sektoru přípravků péče o vlasy načerpanými během svého působení na trhu. Značka Bes Beauty & Science má v současné době své zastoupení v 81 zemích světa, kde se opírá o pevnou distribuční síť, která zajišťuje přesný a dokonalý servis. V současné době se chlubí dlouholetými zkušenostmi v sektoru přípravků péče o vlasy načerpanými během svého působení na trhu. Sídlo společnosti je v San Zenone al Lambro, v blízkosti Milána.Díky technologicky vyspělým přístrojům na úseku přípravy produktů a díky dobré automatizaci strojního zařízení ve stadiu balení výrobků, je zajištěn výrobní cyklus s výrazně zkráceným časem realizace. Cosmec s.r.o. proto, aby mohla ručit za vysokou kvalitu výrobků, provádí přísné testy a dává ke kontrole celou svou škálu produktů.
Tato škála produktů má velmi široký rozsah, který zahrnuje různé série barev, odbarvovačů, oxidantů, trvalých, neutralizačních preparátů, šamponů, finálních přípravků na vlasy, produktů určených k jejich zvláštnímu ošetření a péči.

BES je známá italská značka vlasové kosmetiky, která je na trhu od roku 1964. Charakteristika tří písmen v názvu této značky zní takto: „B“ jako BEAUTY označující krásu a to především krásu vlasů, která je umocněna vyspělou vlasovou kosmetikou. „E“ jako EXPERIENCE označující aktivní zkušenost kadeřníků, kteří se značkou pracují. ,,E,, je rovněž chápáno jako EXKLUZIVNÍ řada vlasových přípravků. „S“ jako SCIENCE označující vědecké poznatky aplikované v péči o vlasy.

Proč kvalitní vlasová kosmetika?

Používání kvalitní vlasové kosmetiky je klíčové pro udržení zdravých, krásných vlasů. Kvalitní výrobky často obsahují vyvážené složení, které poskytuje vlasům potřebné živiny, hydrataci a ochranu. Důležitým faktorem je i absence agresivních chemikálií, které by mohly poškodit vlasy nebo pokožku hlavy. Výsledkem pravidelného používání kvalitní vlasové kosmetiky může být zlepšení struktury vlasů, snížení lámavosti a posílení vlasových folikulů. Kromě toho mohou tyto výrobky chránit vlasy před nepříznivými vlivy prostředí, tepla a stylingových nástrojů. Investice do kvalitní vlasové kosmetiky tak může vést k celkovému zlepšení vzhledu vlasů a zachování jejich zdraví na dlouhodobou dobu.

Přejít nahoru